למה Fresh Podcasts?

את פודקאסט "המנגל" התחלנו בסוף 2018, כתוצאה משנים של יזמות טעויות והצלחות, הרעיון היה לפרוק את כל הניסיון שצברנו מתוך אמונה, שיגיע קהל מאזינים קטן  ואולי מישהו  בסטרטוספירה יהיה מפניני החכמה.
לא האמנו שלאחר שנה יהפוך הפודקאסט הקטן שלנו, לפודקאסט המיתוג והשיווק המוביל בישראל, ואחד המצליחים בקטגוריית העסקים.
הרעיון להתרחב לרשת, הוא רעיון שרודף אותנו חודשים ארוכים, המגיפה היא זאת ששכנעה אותנו לרוץ קדימה ולממש, המטרה שלנו היא לייצר בית לתוכן מרתק ואיכותי במדוון נושאים ולשלב גם תוכן וידאו שיוסיף עוד שכבה של תוכן על גבי התוכן הקולי.א

יוסי פורקוש YOSSI FORKUSH

יוסי סיים בהצטיינות לימודי תקשורת במכללת תל חי.ניהל ופיתח את מחלקת המולטימדיה בארץ ובצפון אמריקה של ארגון "שופר". הקים ופיתח את digi tv. החברה הראשונה בישראל שעסקה בהפקות hd. בשנת 2008 הקים מיתג ושימש כמנכ״ל ערוץ ”הידברות״ 97 yes/hot   בשנת 2011 חבר למנטור אליהו שירי להקמת חברת כח התודעה והפך אותה לחברת ה nlp המובילה בישראל,  בשנת 2015 הקים יחד עם חגי חברה לפיתוח וייעוץ אסטרטגי עבור סטארטפים ישראלים בשלבי seed , במסגרת זו ליוו את החברות בשלבי תכנון המוצר POC networking וגיוס השקעות. כיום המנכ״ל של  brand-il העוסקת במיתוג,דיגיטל ויעוץ אסטרטגי למיזמים בכל גודל ותעשייה.

חגי גולדובסקיHAGAI GOLDOVSKY

חגי הוא בוגר בית הספר לסאונד יואב גרא, טכנאי סאונד, מוזיקאי , יועץ מיתוג ודיגיטל ויזם טכנולוגיה, בין היתר הקים את חברת PhonixIT אשר סיפקה שירותי פיתוח offshore לסטארטאפים ישראלים ואת הסטארטאפ אקסבימר טכנולוגיות. כיהן כמנהל שיווק ופיתוח עסקי במגוון חברות טכנולוגיה ישראליות, כיום מכהן כסמנכ״ל פיתוח עיסקי שיווק ודיגיטל בחברת BrandNation Israel. חי ונושם מיתוג, שיווק ודיגיטל. 

הצוות

איתי (פיש) פשיגודה

  יזם ומסעדן, שותף בקבוצת 'בנדיקט', מנחה יחד עם שחר בוהדנה את פודקאסט הקולנריה Food Fetish.

  דר' עודד קרבצ'יק

   דר' קרבצ'יק הינו אחד המאמנים המנטליים המובילים בישראל, בין השאר מאמן מנטלי של נבחרת ישראל בכדורסל, מאמן אישי של עמרי כספי, ומתמחה באתגרי זוגיות. הנחה את התוכנית "להציל את הנישואין"
   בערוץ 10.
   מנחה יחד עם עידו קוז'יקרו את הפודקאסט "עודד וקוז'י".

   עידו קוז'יקרו

    כדורסלן ליגת העל ונבחרת ישראל, השתתף בעונה 3 בתוכנית הראליטי "הישרדות VIP),
    מגיש יחד עם דר' עודד קרבצ'יק את "עודד וקוז'י" פודקאסט פסיכולוגיה ואיכות חיים.

    הילה לייזרוביץ'

     יזמית טכנולגיה, שותפה בחברת 'נאפקא' לממשקים דיגיטליים, ובסטרטאפ ThinkUP.
     מנחה את הפודקאסט באנגלית TLV DNA העוקב אחרי תעשיית ההיי טק הישראלית.

     אלון (אוני) ברק

      מוסיקאי, ונחשב לאחד מחלוצי ספוטיפיי בישראל. עבד בין השאר עם: עידן עמדי, אביהו פנחסוב, ג'קו אייזנברג ועוד רבים וטובים. מגיש יחד עם חגי גולדובסקי את פודקאסט "מיוזיק ביזנס" הפודקאסט על מאחורי הקלעים של תעשיית המוסיקה הישראלית.

      שחר בודנה

       מומחה בינלאומי למיתוג קולינרי, בעלים של סוכנות המיתוג "המטבחון" המתמחה בעסקי מזון. מנחה יחד עם עם איתי פשיגודה את פודקאסט הקולינריה food fetish .

       יוסי פורקוש

        יזם ואיש תוכן, מעל ל 20 שנות ניסיון בניהול חברות, מנחה יחד עם חגי גולדובסקי את פודקאסט היזמות המיתוג והשיווק "המנגל" ואת הפודקאסט "פותחים" העוקב אחר אנשים מעניינים בתחומים שונים.

        חגי גולדובסקי

         יזם ומוסיקאי, שותף במספר סטרטאפים ומתמחה בשיווק מיתוג ויצירת תוכן.
         מגיש יחד עם יוסי פורקוש את פודקאסט המיתוג השיווק והייזמות "המנגל", את הפודקאסט "פותחים", ויחד עם אלון ברק את פודקאסט המוסיקה "מיוזיק ביזנס".

         רון נבון

          יזם טכנולוגיה, שותף בחברת 'נאפקא' לממשקים דיגיטליים, וסטרטאפ ThinkUP.
          מגחה את הפודקאסט באנגלית TLV DNA העוקב אחר סצינת הטק הישראלית.

          logo2.png
          22b5a685-f93c-442b-97ca-08b3c39bfaee.png

          כל הזכויות שמורות לפרש נטוורק 2021